Posted: |
Updated: |
Rate: 0 0

The Redeemed Christian Church of God

44 Rewolucji 1905 roku Stwoj. łódzkie
Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel. +48 534 603 964
Tel. +48 791 886 636
Read more >Show details >

Part of The Redeemed Christian Church Of God International with Pastor Enoch A. Adeboye as the General Overseer.

St. Aleksander Newski Orthodox Church

46 Narutowicza Stwoj. łódzkie
Masses:
Saturday 9.00
Sunday 10.00
Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel. 42 633 41 69
Fax 42 633 41 69
Read more >Show details >

Parish office hours:

Monday-Friday 10.00-13.00

 

Church of st. Teresa and st. John Bosco

1/3 Kopcińskiego Stwoj. łódzkie
http://www.wezel.salezjanie.pl/aktualnosci/
Sunday 10.00
Read more >Show details >

Mass in English is celebrated in the chapel of Academic Ministry "Węzeł" every Sunday at 10.00 a.m. from October to June

Comment

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.