Dodał: |
Aktualizacja: |
Oceń: 0 0

Strona Centrum Informacji Turystycznej: www.cit.lodz.pl (wersja PL i EN).

Na stronie zamieszczony jest aktualizowany kalendarz imprez i wydarzeń kulturalnych w mieście, organizatorzy mają także możliwość zgłaszania swoich propozycji.
Informacje na stronie podzielone są na działy:
- atrakcje turystyczne
- noclegi
- gastronomia
- sport i rekreacja
- dla dzieci
- niezbędnik
- informator kulturalny
- komunikacja

W Łodzi działa pięć punktów informacji turystycznej:
a) Punkt Informacji Turystycznej, ul. Piotrkowska 87, tel. (+48) 42 638 59 55
b) Punkt Informacji Turystycznej na Dworcu PKP Łódź-Kaliska, ul. Karolewska 55, tel. (+48) 42 205 42 00
c) Punkt Informacji Turystycznej na Lotnisku im. Wł. Reymonta, ul. gen. Maczka 35, tel. (+48) 42 253 10 03
d) Punkt Informacji Turystycznej przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Starego Miasta, ul. Stary Rynek 1, tel. (+48) 42 661 46 66
e) Punkt Informacji Turystycznej RPTWŁ Manufaktura, Rynek Manufaktury, tel. (+48) 695 13 11 13

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.