Dodał: |
Aktualizacja: |
Oceń: 0 0

Tutaj prezentujemy organizacje wspierające migrantów i migrantki.

Znasz organizację, która wspiera migrantów/migrantki? Organizację założoną przez migrantów/migrantki? Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. !

Związek Ukraińców w Polsce

ul. Pomorska 22woj. łódzkie
http://www.zup-lodz.ukraina.com.pl/
SPOTKANIA: Niedziela, 14.00 - 16.00
TELEFON KONTAKTOWY (od 10.00 do 15.00) +48 42 252 62 06
tel. +48 42 252 62 06
Czytaj dalej >widok szczegółowy >

Strona Związku Ukraińców w Polsce Koło Łódź stworzona jest nie tylko dla mniejszości ukraińskiej, ale także dla wszystkich tych którzy zainteresowani są życiem i kulturą Ukraińców w Polsce. 

Stowarzyszenie Białoruski Dom

ul. Piotrkowska 31 lok 52
90-410 Łódźwoj. łódzkie
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czytaj dalej >widok szczegółowy >

Cele stowarzyszenie to: 1. Inicjowanie, wspomaganie i prowadzenie wszechstronnej współpracy polsko-białoruskiej zwłaszcza w zakresie kultury, nauki, oświaty, ochrony zdrowia, ochrony środowiska, kontaktów i wymiany młodzieży, sportu, turystyki i gospodarki; 
2. Popularyzacja kultury białoruskiej w Polsce, kultury polskiej na Białorusi oraz innych kultur;

Rwanda Diaspora in Poland

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czytaj dalej >widok szczegółowy >

Rwanda Diaspora is a non-profit organization under the direct umbrella of the Rwanda Diaspora Global Network. We are dedicated to Engaging, Empowering, Innovating and building a stronger Rwandan community in Poland!

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.