Dodał: |
Aktualizacja: |
Oceń: 0 0

W tym dziale podajemy informacje na temat kościołów i związków wyznaniowych, w szczególności oferujące spotkania dla migrantów / migrantek, w językach innym niż polski, mniejszości religijnych.

The Redeemed Christian Church of God

ul. Rewolucji 1905 roku nr 44woj. łódzkie
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 534 603 964
tel. +48 791 886 636
Czytaj dalej >widok szczegółowy >

Part of The Redeemed Christian Church Of God International with Pastor Enoch A. Adeboye as the General Overseer.

Church of st. Teresa and st. John Bosco

ul. Kopcińskiego 1/3woj. łódzkie
http://www.wezel.salezjanie.pl/aktualnosci/
Sunday, 10 am
Czytaj dalej >widok szczegółowy >

Mass in English is celebrated in the chapel of Academic Ministry "Węzeł" every Sunday at 10.00 a.m. from October to June

Cerkiew św. Aleksandra Newskiego

ul. Narutowicza 46woj. łódzkie
Nabożeństwa:
sobota godz. 9.00
niedziela godz. 10.00
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czytaj dalej >widok szczegółowy >

Adres Kancelarii:
ul. Narutowicza 46
90-135 Łódź

tel./fax: 42 633 41 69

Kancelaria Parafii Prawosławnej w Łodzi jest otwarta w dni powszednie w godzinach 10:00 – 13:00 (wejście od ul. Piramowicza)

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.